• 29.05.2017 | Finał Wojewódzki w Lubawie 2017

powrót...

Dnia 29 maja 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Lubawie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowo-Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drużynowo VI miejsce w kategorii Dziewcząt i Chłopców. W finałach rywalizowało 10 szkół z naszego województwa. Indywidualne sukcesy naszych uczniów: Srebrny medal w biegu na 100 m i 400 m zdobył Kamil Piotrowski ucz. klasy III TE Srebrny medal w skoku wzwyż zdobyła Ola Gapys ucz. klasy I kw IV m-ce w pchnięciu kulą Sylwia Słupek ucz. klasy I Technikum i V m-ce w rzucie oszczepem w finale 100m i skoku w dal uplasował sie Wiktor Maciołek, ucz. klasy I Technikum Drużynę przygotował i opiekował się podczas zawodów nauczyciel wych. fizycznego ZS Susz, Andrzej Szysler.

Przygotował: Witold Sacharczuk