Almar Cup 2007 - piłka halowa dziewcząt
17.10.2007

powrót...

ALMAR CUP 2007 W Zespole Szkół w Suszu

Historyczny sukces odniosły uczennice klasy IV Technikum Żywienia w IV Pucharze Szkoły w halowej piłce nożnej dziewcząt. „Kobiety Benego” trzeci rok z rzędu wygrały turniej piłkarski sponsorowany przez sklep rowerowo-sportowy Almar z Susza.

51 dziewcząt z 8 zespołów stanęło do tegorocznej rywalizacji w obecności Dyrektora szkoły Pani Beaty Szczepaniak- Furman, sponsora imprezy – Pana Mariusza Rau oraz licznie zgromadzonej męskiej publiczności. Po 3 godzinach zaciętej rywalizacji finał był popisem „Kobiet Benego”, które wystąpiły w następującym składzie: Magda Niedziałek, Aneta Druzd, Jadzia Grochowska, Ewelina Zielińska i Roksana Rybacka. Na podium znalazły się ponadto zespoły: „Aniołki Charliego” z kl. IE oraz „Huragan” z kl. III TŻ. Najlepszym strzelcem imprezy została Jadzia Grochowska, która zdobyła 9 bramek.

Organizator Turnieju Marek Kołecki składa podziękowania Panu Mariuszowi Rau za ufundowanie pucharów i dyplomów oraz zaprasza kibiców z Susza i Powiatu iławskiego na finał pierwszych, historycznych, Mistrzostw woj. warmińsko-mazurskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół zrzeszonych w LZS, który zostanie rozegrany 13 listopada od godz.11.00 w Hali Miejskiej w Suszu.
Świetna oprawa i emocje piłkarskie gwarantowane.

1. Drużyny przed turniejem.

2. Od prawej Dyrektor szkoły mgr Beata Szczepaniak-Furman i Mariusz Rau- sponsor. Od lewej mgr Marek Kołecki- org. Turnieju.