Finał Mistrzostw LZS Dziewcząt w Reszlu

powrót...

Dnia 09.11.2011 r. w Reszlu w hali sportowej Gimnazjium Nr 1 odbył się finał Mistrzostw Województwa War.-Maz. LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu, pod kierunkiem Andrzeja Szyslera po raz drugi z rzędu zdobyła mistrzostwo województwa. Siatkarki z Susza spotkały się w finale z drużyną z ZS Giżycko – po zaciętej walce w pierwszym secie / suszanki przegrywały 2:10 / wygrały seta , zaś drugi set należłdo siatkarek z Gizycka. Mecz zakończył się wygrana 2:1 dla drużyny z Susza. W tym momencie dziewczęta z ZS w Suszu zapewniły sobie srebrny medal. Spotkanie o pierwsze miejsce wygrały gładko z ZS z Węgorzewa. Trzecie miejsce zajęła drużyna z ZS Giżycko ,a czwarte drużyna z ZSZ im. S. Petofi Ostróda .

Skład drużyny ZS im I. Kosmowskiej w Suszu.
Marta Koper- kapitan drużyny, Marta Olek, Lasch Andżelika, Patrycja Turek, Dagmara Świdzińska, Paulina Grzechowiak, Aleksandra Kawicka, Anna Lewandowska A.Szysler